Detaylı bilgi ve yardım almak isterseniz Destek

Hızlı Ve Kolay Fatura Kesin, Gelen Faturalarınızı Takip Edin

Faturalamaya daha az vakit ayırın, tahsilatlarınızı hızlandırın!
Faturalama operasyonunuzu verimli yönetin…

Fatura Takibi Özellikleri Ve Sunduğu Avantajlar

Kolay Fatura İşlemleri: Fatura Takip Programıyla Zaman Kazanın

Pratik Fatura Şablonu

Elde, Excel'de fatura kesmekle uğraşmayın. Fatura takip programı ile fatura formatınıza uygun şablon ayarını bir kez yapın, faturalarınızı kolayca hazırlayıp yazdırın.

Tekliflerinizi Kolayca Yönetin ve Anında Faturaya Çevirin

Teklif Modülü

Tekliflerinizi kolayca oluşturun, müşteriniz ile paylaşın. Aplika'nın fatura takip programı ile teklif durumunuzu dilediğiniz yerden takip edin, anında faturaya çevirin.

Toplu fatura yazdırma ile işlemleri kolayca tamamlayın

Toplu Fatura Yazdırma

Lazer veya nokta vuruşlu yazıcı ile faturalarınızı toplu şekilde yazdırarak zaman kazanın.

Düzenli Faturaları Otomatik Olarak Takip Edin

Tekrarlama Emri

Düzenli kesmeniz gereken faturaları takip etmekle uğraşmayın! Tekrarlama emri ile günü gelen faturalarınız otomatik oluşsun.

Kategorilendirme ve Hızlı Arama: Faturalarınızı Kolayca Yönetin

Hızlı Listeleme ve Arama

Ödeme durumu, vade tarihi gibi filtrelerle faturalarınızı kategorilendirin, arama çubuğundan faturalarınızı kolayca bulun.

Fatura takibi

Sıkça sorulan sorular

Ön muhasebenin temel süreçlerinden biri olan fatura takibi, işletmenize ait tüm alış ve satışların takibini içerir. Fatura takibi, tedarikçi ve müşterilerinizle olan borç-alacak ilişkisini belirli bir düzende kontrol etmeniz ve gelir-gider yönetiminizi eksiksiz bir şekilde sürdürebilmenizi sağlar. Alış ve satış faturalarınızın takibini ön muhasebe programı Aplika ile kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Ön muhasebe programı Aplika'nın temel özelliklerinin arasında yer alan fatura takip programı ile tedarikçilerinizden tarafınıza ulaşan alış faturalarınızı ve müşterilerinize satışını gerçekleştirdiğiniz ürünlerin satış faturalarını kaydedebilirsiniz. Hangi müşterinizden ne kadarlık bir tahsilat olacağına dair en güncel bilgiye ister mobilden isterseniz de web uygulamamız üzerinden ulaşabilirsiniz. Böylece tahsilatlarınızı hızlandırır, yapılacak ödemelerin kontrollerini sağlarsınız.

Elbette, Türkiye’nin ilk online ön muhasebe programı Aplika ile! Excel, defter tutma gibi geleneksel yöntemleri geride bırakarak ve karmaşık muhasebe programlarına veda ederek Aplika ön muhasebe programı ile fatura takibinizi kolayca yapabilirsiniz. Kredi kartı bile gerekmeden oluşturacağınız deneme hesabı ile Aplika'nın 14 gün ücretsiz kullanabilir, uygulamamızın işletme ihtiyaçlarınıza ne gibi çözümler sunduğunu test edebilirsiniz.

Elbette. Aplika yoğun iş temponuzda fatura takibinizi en verimli şekilde yönetebileceğiniz bir işleyiş sunar. Düzenli kestiğiniz faturalarınıza tekrarlama emri vererek işlemleri otomatikleştirmenizi sağlar. Vadesi gelen faturaların size ve dilerseniz de müşterilerinize hatırlatmasını yapar. İnternet erişimi olan her yerden anında teklif hazırlayıp iletebilme imkanı sağlarken kolay fatura takibi yapabilmenize yardımcı olur. Geleneksel yöntemlerden Excel fatura takip veya defter usulu takip yerine web uygulaması üzerinden gerçekleştireceğiniz online fatura programı, hata payını en aza indirger. Kısacası, Aplika fatura düzenleme programı hem işinizi hem de hayatınızı kolaylaştıran özellikleriyle ihtiyacınızın fazlasını karşılamaya hazırdır.

Elbette. İster masaüstü ister tablet isterseniz de mobilden sitemizi kullanabilirsiniz.